29. listopadu 2023

Přechod časopisu do elektronické podoby

VÁŽENÍ ČTENÁŘI A ODBĚRATELÉ ČASOPISU LIDÉ MĚSTA/URBAN PEOPLE,

dovolujeme si Vám oznámit, že v letošním roce vyšlo poslední tištěné číslo časopisu Lidé města/Urban People. Od příštího roku (tedy od ročníku 26, čísla 1/2024) bude časopis vydáván pouze v elektronické verzi ve formátu otevřeného přístupu (open access). Kompletní obsah časopisu bude i nadále otevřeně dostupný, bez publikačních nebo jiných poplatků.

Časopis najdete od 15. března 2024 na nových univerzitních webových stránkách. Do té doby bude obsah časopisu přístupný na dosavadním webu https://lidemesta.cuni.cz/.

Věříme, že zůstanete našimi čtenáři. Prosíme v takovém případě o zaslání Vaší e-mailové adresy na e-mail katerina.kovarikova@fhs.cuni.cz, abychom Vás mohli informovat při publikování každého nového čísla.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši návštěvnost v novém publikačním režimu.

Zdeněk R. Nešpor

šéfredaktor